אודות

קידום אתרים ופתרונות שיווקיים לעסקים באמצעות האינטרנט

אביב יועצים היא חברה העוסקת בנושא של קידום אתרים ובפתרונות שיווקיים לעסקים באמצעות האינטרנט. לרשותנו עומדים מקצוענים בתחום של בניית אתרים, קידום אתרים ופרסום באינטרנט. לחברה מוניטין רב שנים בנושא של ייעוץ שיווקי לעסקים, פרסום, קופירייטינג וכמובן קידום אתרים. לאביב יועצים ניסיון מוכח בהבאת אתרים לעמוד הראשון בגוגל (ובמנועי חיפוש נוספים) בביטויי חיפוש תחרותיים. אנו מציעים 3 סוגים של קידום אתרים ושיווק באינטרנט: קידום אתרים אורגני – קידום איכותי, יעיל ומהיר בביטויי חיפוש תחרותיים. אנו עובדים בטכניקות חכמות, אסטרטגיות מנצחות ומודלים לטווח ארוך כך ששינויי אלגוריתם של גוגל בדרך כלל לא משפיעים לרעה על מיקומי לקוחותינו. קידום אתרים ממומן (ניהול קמפיין אדוורדס) – ניהול מקצועי של קמפיינים בגוגל אדוורדס במטרה להשיג מקסימום פניות איכותיות (לידים) לעסק שלך. פרסום בפייסבוק – פרסום ממוקד לקהלי מטרה על פי פילוח מדויק של גיל, מין, מצב משפחתי, איזור מגורים ותחומי עניין. כמו כן אנו עוסקים בהקמת אתרי אינטרנט, הקמת דפי נחיתה, דיוורים ועוד…

אנו מציעים 3 סוגים של קידום אתרים ושיווק באינטרנט:

  • קידום אתרים אורגני – קידום איכותי, יעיל ומהיר בביטויי חיפוש תחרותיים. אנו עובדים בטכניקות חכמות, אסטרטגיות מנצחות ומודלים לטווח ארוך כך ששינויי אלגוריתם של גוגל בדרך כלל לא משפיעים לרעה על מיקומי לקוחותינו.
  • קידום אתרים ממומן (ניהול קמפיין אדוורדס) – ניהול מקצועי של קמפיינים בגוגל אדוורדס במטרה להשיג מקסימום פניות איכותיות (לידים) לעסק שלך.
  • פרסום בפייסבוק – פרסום ממוקד לקהלי מטרה על פי פילוח מדויק של גיל, מין, מצב משפחתי, איזור מגורים ותחומי עניין.
  • כמו כן אנו עוסקים בהקמת אתרי אינטרנט, הקמת דפי נחיתה, דיוורים ועוד…