אביב יועצים - קידום אתרים - עיצוב אתרי אינטרנט

עיצוב אתרי אינטרנט

אם יש נושא אחד שהוא חשוב ביותר, אך לא זוכה להכרה מספיקה מבעלי אתרים, הוא עיצוב אתרי אינטרנט. עיצוב אתרי אינטרנט הוא נושא חובה, לפני בנייה או שיפוץ של אתר אינטרנט. אין דרך להפריז בחשיבותו של עיצוב אתרי אינטרנט, הוא אולי החשוב ביותר בכל תורת האינטרנט.

אתר אינטרנט בעצם מייצג את העסק באינטרנט. אף לקוח מעולם לא חשב לעצמו את המחשבה הבאה: "אז מה שהאתר לא יפה, העסק עצמו הוא בטח מאוד מושקע ומקצועי, הם פשוט לא רצו לבזבז כסף על עיצוב". מה שלקוח כן חושב או אפילו מרגיש, זה שאם האתר נראה לא טוב, גם העסק נראה די דומה.
למה כל כך חשוב להשקיע בעיצוב אתרי אינטרנט? אף בעל עסק המכבד את עצמו, לא היה מסכים שהעסק שלו ייראה פחות ממעולה, הרי אין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני. אתר האינטרנט של העסק מייצג את העסק שלכם באינטרנט. כל הכללים של המציאות הפיסית חלים גם על האינטרנט. רק כדי להבהיר את הנקודה: הרבה יותר לקוחות יכולים להיחשף לעסק דרך האינטרנט מאשר דרך העסק המציאותי, הרי אם יש לכם עסק בתחום האיטום גגות שנמצא בתל אביב, רק אנשים הגרים בקרבת העסק יכולים להיחשף עליו. לעומת זאת, אם בבעלותכם אתר אינטרנט יפה ואיכותי (לא חייב להיות יקר, ממש לא) וטרחתם להשקיע בעיצוב אתרי אינטרנט, כל אדם בישראל המחפש את המילה איטום, הוא לקוח פוטנציאלי שלכם. המצב הוא כזה, שאם תעצבו ותתפעלו את האתר נכון, תוכלו לוותר על משרדים אמתיים בכלל, הרי אף לקוח לא מבקש לראות את המשרדים של החברה שעושה לו איטום לגג.

עיצוב אתרי אינטרנט הוא מקצוע, סוג של אומנות. בעלי אתרים נוטים לוותר על הפונקציה של העיצוב, כדי לחסוך בעלויות, אך הם לא מבינים שזה מקרה קלאסי של חסכת מעט, הפסדת הרבה מאוד. אתר אינטרנט מעוצב הוא נכס מניב לבעליו, הוא מכניס לקוחות מרוצים, המלצות מפה לאוזן וחיקוי על ידי מתחרים. לעומתו אתר אינטרנט לא מעוצב, שבעליו לא השקיע בעיצוב אתרי אינטרנט, רק גורם נזק לבעליו. לקוחות אוטומטית מקשרים בין מראה האתר לבין איכות העסק הפיזי, בעיניהם האתר הוא העסק. אתר שנראה לא טוב, משדר עסק לא מסודר וכזה שלא מרוויח מספיק כסף.

שיתוף:
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook