קידום אתרים באינטרנט

חדש ובלעדי: קידום אתרים עוצמתי במחירים חסרי תקדים. אנו נקדם את אתרך לעמוד הראשון בגוגל במהירות וביעילות תוך שימוש בשיטות ובטכנולוגיות המתקדמות ביותר לקידום אתרים!!!

אם יש נושא אחד המעסיק את כל בעלי האתרים או את כל המעוניינים להקים אתר, זה קידום אתרים באינטרנט. הנושא של קידום באינטרנט הוא הנושא החשוב ביותר. אתר, גם המדהים ביותר, שנמצא בעמוד 3 או בעמוד 1003 לא ירוויח לבעליו אגורה שחוקה. כדי שאתר אינטרנט יהיה רווחי ומועיל לבעליו, חובה להשקיע בקידום אתרים באינטרנט, רק דרך קידום באינטרנט, האתר יוכל להגיע לעמוד ראשון במילות החיפוש הרלוונטיות אליו ולהיחשף לעיני הגולשים, אשר מחפשים את הנושא או אפילו את המוצר הספציפי, אותו מוכר האתר. יכול להיות אתר מעולה, מושקע מאוד, בעלות של עשרות רבות של אלפי שקלים, שלא יניב אגורה של רווחים, ללא קידום אתרים באינטרנט, שיעזור לאתר להגיע לעמוד הראשון בתוצאות החיפוש הרלוונטיות אליו.

למה קידום באינטרנט הוא כל כך חשוב?

מחקרים רבים בתחום של קידום אתרים באינטרנט הוכיחו בוודאות שגולש ממוצע, לעולם לא מגיע לדף השלישי בתוצאות החיפוש, רק עשרה אחוזים מהגולשים מגיעים לדף שני בתוצאות החיפוש ומדובר אך ורק בתוצאה הראשונה והשנייה של העמוד השני. המסקנה היא ברורה וחד משמעית: אתר שלא משתמש בקידום אתרים באינטרנט ולא נמצא בעמוד הראשון, כמעט ולא יזכה לחשיפה לגולשים. בכלל לא. אתר אינטרנט הנמצא בדף שני יזכה לחשיפות בודדות לגולשים ואתר אינטרנט שנמצא בדף שלישי, סביר להניח שלא ייחשף לאף גולש בכלל. מסקנה שנייה שמתבקשת מהתוצאות הללו היא שחובה להיעזר בשירותי קידום באינטרנט, כדי להיחשף לגולשים ולתת להם את האפשרות למצוא את האתר. יכול מאוד להיות שהאתר הוא נפלא ומוכר מוצרים מעולים, אך ללא שירותי קידום אתרים באינטרנט, הוא לא יצליח למשוך גולשים ולא יצליח למכור מוצרים.

קידום באינטרנט הוא מוצר חדש יחסית בשוק. הוא קיים כבר מספר שנים, אך היה זמין רק לחברות גדולות ומובילות, היכולות לשלם עשרות אלפי שקלים על קידום אתרים באינטרנט. בשנים האחרונות, שוק הקידום באינטרנט התרחב, חברות רבות נוספות נכנסו לתחום והתחילו להציע שירותי קידום אתרים באינטרנט, בעקבות כך נוצרה הזדמנות שלא הייתה קיימת בעבר, בעיקר ללקוחות קטנים ובעלי עסקים קטנים, ליהנות משירותי קידום באינטרנט, להביא את האתר לעמוד הראשון של תוצאות החיפוש וליהנות מתנועה ערה של לקוחות, בלי להוציא הון תועפות על שיווק ופרסום. קידום אתרים באינטרנט, הוא היום, הכלי האפקטיבי ביותר ביחס של עלות תועלת, לקידום מכירות של כל עסק ושל עסק קטן במיוחד. כל כלי שיווקי אחר מלבד קידום באינטרנט, יעלה הרבה יותר, יצריך משאבים רבים ויביא תוצאות נקודתיות וזמניות בלבד. קמפיין פרסומי באינטרנט או בכל מדיה אחרת, אולי יביא לקוחות בטווח הקצר, אך עלותו היא רבה ביחס לקידום אתרים באינטרנט והשפעתו תיעלם לחלוטין, ברגע שהקמפיין ירד מהאוויר.
קידום באינטרנט לעומת זאת, הוא כלי זול יותר, אשר חושף את האתר שלך לגולשים רבים וגם לאחר שמפסיקים להשתמש בשירותי קידום אתרים באינטרנט, האתר עדיין ימשיך להיות במקום המוביל, עם השקעה חודשית נמוכה יחסית בתחזוק.

קידום באינטרנט הוא הכלי היעיל ביותר, הקיים היום להשגת לקוחות לעסק קטן וכל עסק בכלל

הרי כל השיווק עובר לאינטרנט ולא רחוק היום שבו הפרסום בעיתונים יהיה נחלתן הבלעדית של חברות ענק המעוניינות לתחזק את המותג. קידום אתרים באינטרנט, הוא כלי חסכוני, יעיל וחובה לכל עסק שרוצה להיות קיים באינטרנט באמת.